Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje vánoční prázdniny

1. 3. 2010

Moje vánoční prázdniny

Ahoj jmenuji se Robin Podzemný a rád bych se s vámi podělil o zážitky z prázdnin. A teď moje vyprávění. Poslední den po škole jsem byl tak rád, že jsem běžel rovnou domů. Strašně jsem se těšil na Vaška, až za dva dny přijde.

Po dvou dnech

20.12

Asi hodinu před tím než Vašek měl přijít, skákal jsem radostí po posteli jako když chce opice banán , a když přišel a zazvonil, tak jsem byl u dveří za 5 sekund. Já jsem hned říkal, že dneska půjdeme na Vánočku, kde se pozná z hodně lidmi a bude se určitě bavit. Chvilku jsme si hráli v pokoji. Pak jsme všichni šli na Vánočku kde i Vašek dostal dárky a bavil se, doufám. Po Vánočce jsem si doma hráli v mém pokoji. Pak nás zavolal taťka ať se přijdeme dívat na film tři díly dinoparku. Potom jsem usnul, ale Vašek si zahrál z mamkou 3 hry Bangu.A pak už šli všichni spát.

21.12

Vstal jsem jako první a díval jsem se na pohádky. Pak se vzbudila Barča po Barče mamka a po mamce Vašek , když přišel, vypadal jak ospalé kuře a nakonec se vzbudil taťka. Dopoledne jsme se dívali na Film o robotovi Vallym, a jak skončil, podívali jsme se na prince Kaspiána. Potom jsme jeli autem na bruslák, kde jsme všichni jezdili, mamka, taťka a Barča odjeli dřív domů. My jsme si užívali, ale po brusláku jak jsme šli domů, jsme po cestě zmrzli tak jako kdybychom spadli s Titaniku do té vody , potom jsme si hráli na vybíjenou a večer jsem se nachystal a jel jsem k Vaškovy.U Vaška jsem si chvilku připadal jako zvíře poprvé v Zoo, ale pizza mi to pomohla napravit. A Vašek chtěl abych ho vzbudil, jak se vzbudím a já řekl jo.

22.12

Ve 3 hodiny ráno jsem se vzbudil a vzbudil i Vaška. Vašek chtěl přemluvit mamku abychom mohli na počítač ale mamka řekla za 2 hodiny. Vašek usnul , ale já vydržel hodinu. Pak jsme usnul. Po hodině jsme se vzbudili, ale mamka řekla za hodinu a Vašek zase usnul. Ale já vydržel. Pak už jsme mohli ale po hodině jsme si museli dělat věci a pak stromek pak jsme se dostali na počítač až v 1 hodinu odpoledne a hráli si potom jsme šli si dát tousty a v posteli jsme se dívaly na Hvězdný Prach a pak jsme šli spát.

23.12

Ve čtvrtý den jsem se vzbudil až v 6, a když bylo 7 hodin tak jsme si dali snídani a potom jsme si kopali, a když přišla babička tak jsme si s ní hráli, a pak jsem se balil a abychom mohli hrát na počítači.Večer jsem šel domů ale málem jsem tam chtěl se zůstat.

Doma jsem jim vyprávěl a viděl jsem už nazdobený stromeček.

24,12

Ráno jsem se vzbudil jako první a těšil jsem se na dárky jako veverka na žaludy.Dopoledne jsme si snažil nejíst ale marně jsem skoušel ale doufal jsem že Barča vydrží asi v 1 hodinu na zatelefonovala babička že máme přijít na dárky. Tak jsme přišly a Barča dostala Krtečkovanou židli a skleněný přívěšek který jsem dostal taky.A já dostal keramiku a pěnu do koupele.Dali jsme si salát.Potom jsme šli domů a taťka dělal rybu .Večer jsme Hned jak vyšla první hvězda jsme si dali rybu a bramborový salát a potom jsme čekali.Když zazvonil zvoneček šli jsme ke stromku kde bylo plno dárků.Mamka samou kosmetiku.Taťka voňaky,já jsem dostal film lovci draků,ritíře,dva druhy Drakologigí.A Barča pohádky krtečka ,věci do Kuchynky ,panáčky myš a krtečka a pucle.

A to je konec mého vyprávění.